Dołącz do moich
zadowolonych klientów już dziś!
 

Referencje

"Michał był osobą prowadzącą i przygotowującą mnie do egzaminu na trenera personalnego. Pomimo, iż mam blisko 20-letnie doświadczenie jako czynny sportowiec Michał zaimponował mi posiadaną wiedzą oraz znajomością "tematu". Rzetelne, kompetentne i profesjonalne podejście okraszone miłą i motywującą atmosferą. Z pełnym przekonaniem polecam Michała nie tylko kursantom ale rownież osobą chcącym popracować nad własnym ciałem i sylwetką."

Przemysław Czerwiński, 32 lata, Olimpijczyk z Pekinu (skok o tyczce)

Od zawsze miałem problem z nadwagą. Dopiero przypadkowe spotkanie z Panem Michałem pozwoliło mi stwierdzić, że ten "problem" jest do przejścia. Profesjonalne, osobiste, prawie że filozoficzne podejście, poparte oczywiście niewątpliwą wiedzą fizjologiczną i psychologiczną sprawiły że te 12 kg mniej wywołują u mnie lekki uśmiech. Wielkim plusem jest nowatorski w Polsce system ćwiczeń ogólnoustrojowych. Po każdym wysiłku czuję tak pozytywne zmęczenie, że juz tęsknię za następnym treningiem. Od czasu tego spotkania jestem nowym człowiekiem. Polecam, polecam, polecam.

Piotr M., 33 lata, informatyk

Od ponad roku chodzę na siłownię, jednak ćwiczyłem bez pomysłu, wykonywałem to co podpatrzyłem u innych trenujących. Dopiero spotkanie z Michałem i dopasowany przez niego specjalnie dla mnie program dał niesamowite efekty. Rzeczowa i fachowa rozmowa, indywidualny trening uwzględniający mój sposób życia, porady z zakresu dietetyki, a także pomoc przy wykonywaniu poszczególnych partii ćwiczeń są pod okiem Michała normą. Z Michałem współpracuje już pół roku i z czystym sumieniem mogę go polecić każdej osobie chcącej popracować nad formą i kondycją.

Kamil K., 35 lat, prawnik

Dwa lata temu postawiłem sobie cel: polepszę własną kondycję fizyczną. Od 2 lat trenuję z panem Michałem, jest on osobą o dużej wiedzy i wielkim zaangażowaniu w to co robi. Trening z nim jest dużą przyjemnością. Ćwiczenia są zróżnicowane i ciekawe, pomoc jaką udziela znaczna. Jest cierpliwy i elastyczny co powoduje że ćwiczenia są zawsze dobrze dostosowane do moich aktualnych możliwości. Moje zdrowie i kondycja fizyczna uległa w tym czasie znacznej poprawie.
Gorąco polecam!

Paweł G., 51 lat

 
Copyright © 2011 Michal Chalabala Trener Personalny || Created by: woopem