Kiedy, Jak, Który, Czemu, Kto, Po co?
Tutaj na pewno znajdziesz odpowiedź!
 

Wasze Pytania - Moje Odpowiedzi
1. Trening zimą w terenie to dobry pomysł na redukcję tłuszczu?

Trening zimą w terenie to dobry pomysł na redukcję tłuszczu? Zdecydowanie tak. Uaktywniasz do spalania brunatną tkankę tłuszczową, która odpowiedzialna jest za utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała. Oplata ona nasze narządy wewnętrzne, więc warto się jej pozbyć!

2. Rzuciłem palenie - co dzięki temu zyskuję?

Rzuciłem palenie - co dzięki temu zyskuję? Spada ciśnienie - zmniejszasz ryzyko zawału. Wydolność płuc może się zwiększyć nawet o 1/3. Będziesz odczuwać większe pobudzenie zmysłów. Oddech staje się swobodniejszy, mniej się męczysz, dyszysz i przestajesz kaszleć.

3. Dlaczego nie schudnę stosując głodówkę?

Dlaczego nie schudnę stosując głodówkę? Głodówka zwalnia metabolizm i wyniszcza ciało od środka produkując hormon stresu - kortyzol. Dodatkowo skutecznie odkłada tkankę tłuszczową w przypadku kolejnego głodzenia się. Nie polecam!

1. Czym różnią się od siebie soki, nektary i napoje??

Czym różnią się od siebie soki, nektary i napoje?? Soki - bez dodatku cukru, brak chemicznych substancji, mają sporo substancji odżywczych, najlepsze są jednodniowe. Nektar - rozcieńczony sok z dodatkiem cukru, bez konserwantów. Napój - jeszcze bardziej rozwodniony, dużo cukru i innych "śmieci".

2. Jest masa jogurtów na rynku - jakie wybrać?

Jest masa jogurtów na rynku - jakie wybrać? Dobrym pomysłem jest przerzucenie się na produkty kozie i owcze, jeśli jednak uwielbiasz naszą krówkę wybieraj jogurty naturalne, które w składzie mają wyłącznie mleko oraz wyszczególnione żywe kultury bakterii.

1. Jakie jest najlepsze ćwiczenie na mięśnie grzbietu?

Jakie jest najlepsze ćwiczenie na mięśnie grzbietu? Nie ma nic lepszego jak drążek i podciąganie się różnymi chwytami. Przy okazji wypełni się też biceps w koszulce.

Copyright © 2011 Michal Chalabala Trener Personalny || Created by: woopem