Nowy Rok, nowa strona, kolejne wyzwania

Nowy Rok, nowa strona, kolejne wyzwania
Data dodania: 01-01-2015


W związku z tym, że wielu z Was postanawia zacząć dbać o zdrowie w nadchodzącym roku, życzę Wam wytrwałości, dużo samozaparcia oraz siły do pokonywania własnych słabości w dążeniu do zamierzonego celu. Pamiętajcie - tym celem nie jest wyłącznie gubienie niechcianej tkanki tłuszczowej czy budowa masy mięśniowej.

Jest nim natomiast inwestowanie we własne zdrowie, którego nie da się kupić, czy wymienić kilku części, tak jak w przypadku maszyny czy samochodu. Takie podejście zawsze będzie się opłacać i procentować w przyszłości. Na pewno to docenisz!

Powodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2015 dla wszystkich obecnych fanów oraz tych przyszłych.

 

Wraz z Nowym Rokiem dokonałem kilku zmian na stronie:

1. Stworzyłem Mini Blog Chalabali, na którym będę regularnie zamieszczał ciekawe i intrygujące tematy związane z aktywnością ruchową, zdrowym stylem życia oraz odżywianiem.

2. Powstała zakładka Q&A, gdzie znajdziecie nurtujące Was pytania i moje krótkie odpowiedzi. Nie wiesz jak ćwiczyć? Coś Cię trapi i nie znasz rozwiązania? Kliknij na "Zapytaj Trenera" i wpisz swoje pytanie, a ja postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.

3. W zakładce Pobierz, znajdziesz wiele ciekawych pozycji do pobrania całkowicie za darmo! Jeśli materiały są przydatne to polub mnie na facebook'u lub poleć mnie swoim znajomym!

powrót do mini bloga Chalabali

Copyright © 2011 Michal Chalabala Trener Personalny || Created by: woopem